mail for everyone

E-Postaların hayatımıza girdiği ve endüstri standardı haline gelmeye başladığı 90'lı yılların başından bu yana neredeyse 30 yıl geçti.
Teknolojinin süratle değiştiği günümüzde, geçen 30 yıla rağmen e-postaların gelişimi için ilerleme neredeyse kaplumbağa hızında!

Şimdi ise Mailfe ile E-Mail 2.0 devri!
E-Mail 2.0 olarak adlandırdığımız yeni nesil e-posta servisimiz ile e-postaların geleceği ile şimdi tanışın.


E-Mail 2.0 Alışkanlıklarınızı Değiştirecek!

Daha çok etkileşime ve yapay zekalı uygulamalara dayalı E-Mail 2.0 teknolojisi ile uzun yıllardır süre gelen alışkanlıkları değiştirmekte istekliyiz. Bir kısmı tamamlanan ve halen geliştirme aşamasında olan yenilikler ile Mailfe kullanıcıları ilkleri yaşamaya devam edecek.

Amaç: Hayatınıza Daha Fazla Zaman Kalmasını Sağlamak!

Günlük hayatımızın büyük bir kısmı işyerimizde veya ofisimizde geçiyor. Günlük rutinlerimizde, işlerimizi yetiştirmek adına kimi zaman sosyal hayatımızdan kimi zaman ise ailemizle geçireceğimiz vakitten kısaltarak işlerimizin akışa uyum sağlaması için çalışıyoruz.

Bu rutinlerin arasında e-postalarımızı okumak, yazmak, posta kutularını düzenlemek, istediğimiz e-postalara ulaşabilmek ciddi bir zaman alabiliyor.

Sunduğumuz teknolojilerle, zamandan tasarruf etmenizi sağlamak için ürünlerimizi geliştiriyoruz ve bu önceliklerle servislerimizi tasarlıyoruz.

Mailfe Size Nasıl Zaman Kazandıracak?

"Assistant FE" iletilerinizi düzenlemek için sizin yerinize gereksiz, tekrar eden ve okumadığınız/okumayacağınız iletileri temizler veya ilgili klasörlere taşıyabilir ve hatta sizin yerinize iletilerinizi yanıtlar, toplantılarınızı organie eder. Akıllı spam filtresiyle istenmeyen veya ilgisiz e-postalarla minimum düzeyde karşılaşırsınız.

E-Mail 2.0 çatısı altında topladığımız bir çok yenilik, e-postalarınızla geçirdiğiniz zamandan tasarrufu sağlayarak, size ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlıyor olacak.